OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZK. 2007/2008

DZIEWCZĘTA
1. Powiatowe zawody unihokeja dziewcząt
2. Żaneta Bubień - 29.05.08. Świebodzin
3. Ania Chuchra - IV m- ce - skok w dal 29.05.08. Świebodzin

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZK. 2006/2007


DZIEWCZĘTA
1. Kamila Leśniewska - I m-ce - skok w dal 23.05.07. Świebodzin
2. Żaneta Bubień - II m- ce - 300 m 23.05.07. Świebodzin
3. Aleksandra Płóciennik - II m- ce - 600 m 23.05.07. Świebodzin
4. Sztafeta 4 x 100 m - I m- ce 23.05.07. Świebodzin
/ Kamila Leśniewska, Maja Serwa, Emilia Derejczyk, Agnieszka Bartosiak /
5. Powiatowe zawody unihokeja dziewcząt - II m- ce Radoszyn
6. Powiatowe zawody koszykówki dziewcząt - III m- ce Świebodzin
7. Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt - II m- ce Świebodzin

CHŁOPCY
Powiat:
drużynowo
I m-ce unihokej
II m-ce siatkówka
III m-ce tenis stołowy
Indywidualnie
I m-ce 100 m Daniel Łopata
I m-ce skok w dal Daniel Łopata
II m-ce 600 m Mateusz Urbanowicz
Awans zawodników do finału Lubuskiej Olimpiady Młodzieży
Finał LOM
drużynowo
IV m-ce unihokej
Indwidualnie
I m-ce Złoty Medal skok w dal Daniel Łopata
IV m-ce 100 m Daniel Łopata

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZK. 2005/2006

DZIEWCZĘTA
1. Ewelina Urbanowicz - I m- ce - skok w dal Świebodzin
2. Kamila Leśniewska - II m- ce - skok w dal Świebodzin
3. Natalia Sieczkowska, Sylwia Faber - I m-ce
drużynowe zawody w tenisie stołowym dziewcząt 03.12.05. Radoszyn
4. Powiatowe zawody unihokeja dziewcząt - I m- ce Radoszyn
5. Rejonowe zawody w unihokeju dziewcząt - IV m- ce 19.01.06. Dąbie
6. Powiatowe zawody koszykówki dziewcząt - III m- ce 04.02.06. Świebodzin
7. Sztafeta 4 x 100 m - I m- ce - Świebodzin
/Sylwia Faber, Marianna Ostapowicz, Patrycja Czerwińska, Kamila Leśniewska/
CHŁOPCY
Powiat:
drużynowo
I m-ce unihokej
II m-ce siatkówka
II m-ce tenis stołowy
III m-ce sztafetowe biegi przełajowe
Indwidualnie
I m-ce pchnięcie kulą Łukasz Bubień
II m-ce oszczep Sebastian Bronisz
II m-ce 600 m Mateusz Kołecki
Awans zawodników do finału Lubuskiej Olimpiady Młodzieży
Rejon:
drużynowo
III m-ce unihokej

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZK. 2004/2005

DZIEWCZĘTA
1. Olszewska Maria - I m-ce - 300 m 24.05.05. Świebodzin
2. Powiatowe zawody unihokeja dziewcząt - II m-ce 10.03.05. Radoszyn
3."5"piłkarskie dziewcząt - III m- ce 11.05.05. Świebodzin
4. Powiatowe zawody koszykówki dziewcząt - III m- ce 09.12.04. Radoszyn

CHŁOPCY
Powiat:
drużynowo
I m-ce unihokej
II m-ce siatkówka
II m-ce koszykówka
II m-ce tenis stołowy
III m-ce sztafetowe biegi przełajowe
Indywidualnie
I m-ce 110 m p. pł Patryk Markisz
Rejon:
drużynowo
II m-ce unihokej
Finał LOM:
Tenis stołowy - udział
VII m-ce unihokej

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZK. 2003/2004

DZIEWCZĘTA
1. Dagmara Płóciennik - II m- ce - 100 m 19.05.04. Świebodzin
2. Serwa Paulina - II m- ce - 100 m mł 19.05.04. Świebodzin
3. Olszewska Maria - II m- ce - 300 m mł 19.05.04. Świebodzin
4. Sieczkowska Natalia - I m- ce - 600 m mł 19.05.04. Świebodzin
5. Majewska Patrycja - I m- ce - 800 m 19.05.04. Świebodzin
6. Paszkiewicz Katarzyna - II m- ce - pchnięcie kulą mł 19.05.04. Świebodzin
7. Paszkiewicz Katarzyna - II m- ce - rzut dyskiem mł 19.05.04. Świebodzin
8. Romanik Magdalena - II m- ce - pchnięcie kulą 19.05.04. Świebodzin
9. Sztafeta 4 x 100 m - I m- ce 19.05.04. Świebodzin
10. Powiatowe zawody koszykówki dziewcząt - III m-ce 06.12.03. Świebodzin
11. Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt - I m-ce Świebodzin
12. Zawody wojewódzkie w biegach przełajowych Trzciel

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZK. 2002/2003

DZIEWCZĘTA
1. Powiatowe zawody unihokeja dziewcząt - I m-ce 02.12.02. Radoszyn
2. Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt - I m-ce 11.04.03. Łagów
3. Zawodach wojewódzkie w biegach przełajowych XI m-ce Trzciel
4. Powiatowe zawody koszykówki dziewcząt - III m-ce 25.11.02 Radoszyn
5. Rosiak Marta - I m-ce - 600 m 13.05.03. Świebodzin
6. Majewska Patrycja - II m-ce - 600 m 13.05.03. Świebodzin
7. Gałek Katarzyna - I m -ce - skok w dal 13.05.03. Świebodzin
8. Płóciennik Dagmara - III m- ce - skok w dal 13.05.03. Świebodzin
9. Romanik Magdalena - II m- ce - pchnięcie kulą 13.05.03. Świebodzin
10. Sztafeta 4 x 100 m - II m- ce 13.05.03. Świebodzin

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZK. 2001/2002

DZIEWCZĘTA
1. Justyna Uchman - III m-ce badminton 22.11.01. Świebodzin
2. Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt - II m-ce 12.11.01. Łagów
3. Olszewska Renata - 300 m - II m-ce 15.05.01. Świebodzin
4. Olszewska Anna - 1000 m - II m-ce 15.05.01. Świebodzin
5. Chrestowska Monika - rzut oszczepem - I m-ce 15.05.01. Świebodzin
6. Sztafeta 4 x 100 m - III m - ce 15.05.01. Świebodzin